Web Analytics

Tuna nuk njihet në këtë fotografi

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja,Tuna, është një ndër këngëtarët më të preferuara të publikut shqiptar.

Tuna është nënë e dy djemve, por që ka ka linja të mira trupore.

Së fundmi, Tuna është shfaqur në një fotografi, ku duket bukur dhe e freskët me pamjen e saj./Kosova Sot Online

Shiko foton:

Të FUNDIT