Web Analytics

“U dëshpërova shumë”, Santiana flet për herë të parë për raportin e saj me Albën

Botuar nga: InfoKosova

Shoqëria mes dyshes mjaftë të famshme, Santiana dhe Alba filloj në BBVK.

Si duket kjo marrëdhënie nuk vazhdoj edhe pas daljes nga shtëpia.

U përfol në media rozë kjo krisje, dhe Santiana vendosi ta tregoj arsyen për ndjekësit.

Ajo tregoj se ka rrezikuar lojën e saj për Alben por nuk e ka marrë të njëjtën përkrahje prej saj.

Sipas Santianës, ajo i ka thënë pakënaqësitë e saja Albës dhe nuk ka vazhduar më ta ndjekë ne rrjete sociale.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT