Web Analytics

U njohën si këngëtar, Ardi dhe Iliriana ndërrojnë profesion?

Botuar nga: InfoKosova

Iliriana dhe Adri tashmë janë shumë të njohur dhe të dashur për publikun.

Ata u bën pjesë e Big Brother VIP Kosova, ku arritën deri në gjysmëfinale.

E tani pas daljes nga BBVK, ata po vazhdojë të jenë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Cifti se fundmi kanë publikuar një fotografi ku shfaqen si modela.

Të veshur bukur dhe me stil, Iliriana dhe Ardi po shkëlqejnë pranë njëri-tjetrit. /ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT