Web Analytics

U raportua se u ndanë, Arbenita sjell foto ‘provokuese’ krah një mashkulli dhe do ta ‘çmend’ Feron

Botuar nga: InfoKosova

Fero dhe Arbenita Ismajli kishin larguar njëri tjetrin nga Instagrami e kjo ka bërë që të ketë dyshime se ka krizë mes ciftit.

Derisa Fero ironizoi me situaten në një live duke thënë se po vuan pse Arbenita e la dhe do ia kushtoj 10 këngë.

Në anën tjetër Arbenita postonte foto e video me thënie që duket se i kushtoheshin pikërisht Feros.

Por, këtë herë ajo publikoi një foto krah një mashkulli në Insta Story ku shihet mjaft e afërt me të.

Me siguri do ta bëj xheloz Feron me këtë foto me këtë mashkull që duket të jetë model.

Ndryshe, Fero dhe Arbenita janë bashkë tash e disa vitë ndërsa janë edhe prindër të një vajze të quajtur Nina./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT