Web Analytics

U tha se do ndahet nga partneri pas 2 vitesh, Fjoralba nuk ia kursen një përgjigje ndjekëses

Moderatorja e Ferma VIP, Fjoralba Ponari ka udhëtuar së fundmi me partnerin e saj, Françeskon në Japoni.

Nga andej moderatorja ka ndarë mjaft momente si romantike dhe gazmore me ndjekësit e saj.

Por në një foto të çiftit nuk kanë munguar komentet ngacmuese e deri diku dashakeqëse për ta, por Fjaralba i ka superuar me mjaft sportivitet duke i dhënë përgjigjet e duhura.

“Mbas dy vitesh divorc.

Ju femrat që postoni kështu se keni të gjatë”, i shkruan komentuesi ndërkohë që Fjoralba i është kundërpërgjigjur: “Tu thafshin duart”.

Shiko foton:

Nga rubrika