Web Analytics

U tha se martesa e Alketa Vejsiut në krizë, ky është bashkëshorti i saj

Botuar nga: InfoKosova

Pak ditë më parë u raportua se martesa e Alketës nuk është në gjendjen me të mirë.

Ani pse nga moderatorja ende nuk ka ndonjë reagim, përveçse është duke punuar në projekte të shumta.

Alekta dhe Ardian janë prej shumë vitesh bashkë ku kanë dhe dy fëmijë, vajzën Nicole dhe djalin Lionel.

Ndonëse moderatorja nuk publikon foto më bashkëshortin e saj në mediat sociale duke ruajtur privatësinë e tij, por ata treguan shumë mirëkuptim për njëri tjetrin në ditët e vështira./kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT