Web Analytics

U tha se vajza erdhi në jetë, Luizi reagon pas lajmit të bujshëm

Botuar nga: InfoKosova

Luizi dhe Kiara vazhdojnë ende të jenë një nga çiftet më të ndjekur e më të përfolur të shtypit rozë.

Së shpejti ata do të bëhen prindër të një vajze, ndërsa pritja është në ditët e fundit.

Mirëpo, ditën e sotme ka qarkulluar lajmi se vajza ka ardhur në jetë teksa është pretenduar se kanë dalë edhe pamjet nga spitali.

Përsa i përket këtij lajmi, natyrisht të rremë, Luizi ka bërë një reagim në rrjetet e tij sociale.

Me anë të një postimi në InstaStory, krahas lajmit, këngëtari ka shkruar:

“Dhe mqs jemi tek mashtruesit, ky postimi është i rremë, fake”.

Gjithashtu, para këtij postimi Luizi kishte ndarë një tjetër rast mashtrimi ku figura e tij ishte përdorur për një “giveaway”.

Shiko fotot:

Të FUNDIT