Web Analytics

“Udha e mbarë…”, Beniada zbulon arsyen e prishjes së miqësisë me Einxhelin

Beniada Nishani ka komentuar deklaratat e Einxhel Shkirës, e cila ka treguar kohë më parë se nuk flasin bashkë e se nuk kanë as numrat e telefonit.

“Kemi rastisur bashkë por nuk janë takuar akoma.

Ngaqë nuk ma ka numrin e telefonit prandaj”, tha asokohe me ironi moderatorja për Why Not.

Beniada pasi pa videon u përgjigj me këngë:

“A e njeh atë muzikën ku thuhet “Oj lulije, oj lulije pllumb i bardhë a të tha nëna rrugë e mbarë, vaj, vaj, vaj, vaj.

A të tha nëna rrugë e mbarë, vaj, vaj, vaj, vaj” tha Beniada në Ora News ndërsa shtoi më tej:

“Tani përtej shakave e kisha parë këtë pjesë.

Unë jam munduar të mos e komentoj pasi ndonjëherë njeriu lëndohet për gjërat e vogla, për një fjalë.

Ka qenë një shoqëri e bukur e jona ishim 2 goca kundër shumë të tjerëve.

Kam thënë se jam munduar të kem kujdes ti përgjigjem.

Përveç kësaj e kam pasur shumë xhan.

Ndonjëherë bëjnë vaki këto gjëra.

Ndonjëherë në shoqëri njerëzit për disa keqkuptime prishen kot.

Por gjëja më e bukur është kur njerëzit flasin sy më sy.

Nuk jemi zënë asnjëherë.

Unë i uroj një shtatzëni të mbarë dhe jam e sigurt se në një të ardhme gjërat do të ndryshojnë”, tha Beniada.

Nga rubrika