Web Analytics

Vajza e Adrianës ka ndryshuar kaq shumë për 9 vite

Nga: InfoKosova

Adriana Matoshi është kthyer pas në kohë.

Aktorja shumë e njohur shqiptare, zgjodhi të ndajë me ndjekësit e saj një foto të shkrepur para nëntë vjetësh.

Artistja shihet krah vajzës së madhe Kaona, teksa ka shkruar ‘sot 9 vjet’.

Siç shihet në foto, pos viteve që janë më pak, Adriana s’paska ndryshuar fare pasi edhe sot duket super në formë dhe bukur, ajo ka vërtetuar se vitet janë veç numër.

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Vajza e Adrianës ka ndryshuar kaq shumë për 9 vite

Nga: InfoKosova

Adriana Matoshi është kthyer pas në kohë.

Aktorja shumë e njohur shqiptare, zgjodhi të ndajë me ndjekësit e saj një foto të shkrepur para nëntë vjetësh.

Artistja shihet krah vajzës së madhe Kaona, teksa ka shkruar ‘sot 9 vjet’.

Siç shihet në foto, pos viteve që janë më pak, Adriana s’paska ndryshuar fare pasi edhe sot duket super në formë dhe bukur, ajo ka vërtetuar se vitet janë veç numër.

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT