Web Analytics

Vajza e Gjyljetes e cila u vra nga burri i saj, prekë mijëra zemra (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Është varrosur Gjyljeta Ukella, gruaja që u vra dje nga bashkëshorti i saj në Pejë.

Ajo është varrosur këtë pasdite në varrezat e qytetit të Pejës.

E ndjera u vra mëngjesin e së martës brenda banesës nga burri i saj, Edmond Lajqi me të cilin kishte tre fëmijë.

E bija e Gjyljetes, sot ka marshuar në qytetin e apejës me fotografinë e të ëmës dhe pamja e saj ka prekur mijëra njerëz./kosovarja

Shiko videon:

@lyrics.lad19

🥺 #flw #me #here #kosova #albania #foryoupage #fyppppppppppppppppppppppp #furdich #fypシ゚viral #fy

♬ original sound – LYRICS🇦🇱

 

Të FUNDIT