Web Analytics

Verona ia ndalon Bucit pjesmarrjen nё finale, ky është shkaku?

Botuar nga: InfoKosova

Buci dhe Santiana janë dy banorët më të komentuar në “BBVK”.

Ata u komentuan se kanë luajtur një lojë duke shfrytëzuar njëri tjetrin.

Pas daljes së tyre sonte janë mbeledhur të gjithë banorët.

Mos ndoshta Verona është betuar se nuk do ta lë më Bucin pranë Santianës.

Këtë e di vetëm ai.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT