Web Analytics

“Vërshime në studio” nga lotët e Bleros e Afronës, ja kush paska qenë shkaktari i ndarjes

Blero dhe Afrona në podcastin “Talk ëith Afrona” kanë diskutu rreth ndarjes së tyre.

Blero ka thënë se ai është fajtori kryesor që u ndan pas 7 viteve.

“Pjesa kryesore e mosfunksionimit të martesës sonë jam unë dhe distanca mes nesh.

U dasht me ardh në Zvicër edhe une me provu me jetu këtu por s’kthehet mo koha.

Kokfortësia jem, gabimi u kon i jemi”, tha Blero.

Afrona tha se për të ndarja s’ka qenë e lehtë.

“Unë kam gabu shumë që s’jemi ulë me i sqaru senet.

Unë veç jom largu nga jeta jote sepse e kam pas një mllef mrena, vuajtje e dëshpërim.

Për mu s’ka qenë e leht”, deklaroi Afrona.

Tutje ajo tha se një çift nuk martohet për me u nda por me qenë bashkë përgjithmonë, por që të dy janë fajtorë.

“Ne duhet me ja bo hallall njëri-tjetrit edhe me vazhdu tutje”, tha Afrona duke qarë.

Në këto momente edhe Blero shpërtheu në lot.

Shiko videon:

Nga rubrika