Web Analytics

Veshja e ngushtë ia vizaton çdo pjesë intime Alvises

Botuar nga: InfoKosova

Ish konkurrentja e emisionit Përputhën, Alvisa Qarri vazhdon të marrë vëmendje edhe pas largimit nga emisioni.

Janë fotografitë dhe videot e ndryshme të cilat e bene Alvisen të komentohet mjaftë shumë në rrjete sociale, shkruan InfoKosova.

E veshur shumë ngushtë Alvisa shihet mjaftë e zjarrtë.

Kujtojmë se Alvisa dhe Bashkimi nuk janë më bashkë./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT