Web Analytics

Video që po bën xhiron e rrjetit: Xhensila duke puthur fëmijët rom ju thot “Do të laj dhe do të marr në shtëpi” [Video]

Botuar nga: InfoKosova

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të komentuara për momentin edhe për shkak të habisë që divorci i saj me Bes Kallakun krijoi në publik.

Por pavarësisht kësaj ajo duket shumë aktive dhe shumë e zënë me koncerte.

Së fundmi, një video e këngëtares para se të nis koncertin ka bërë xhiron e rrjetit.

Ajo shfaqet në makinë me dy fëmijë të komunitetit rom ku shfaqet duke puthur më të voglin dhe dëgjohet të thotë: Do të laj dhe do të marr të shtëpia ime.

“Në çdo moment që jam larg fëmijëve për shkak të punës ndihem bosh, e plot ndjesi faji. Por për aya e bëj çdo sakrificë e lodhje si çdo nënë. Zoti më solli këto 2 mrekulli fiks në momentin që isha përhumbur për të vegjlit e mi”, shkruan Xhensila.

Shiko Videon:

Të FUNDIT