Web Analytics
BallinaSHOWBIZVideoja që mund ta çojë në burg Vali Corleonen

Videoja që mund ta çojë në burg Vali Corleonen

Prokuroria Speciale ka autorizuar hetime nën dyshimin për një vepër të rëndë penale ndaj Vali Corleones, figurës kontraverse të shou-bizit nga Gjilani.

Policia e Kosovës, bazuar në një urdhëresë të gjykatës, bastisi shtëpinë dhe lokalet në pronësi të Valentino Corleone në Gjilan të enjten.

Sipas njoftimit të policisë, hetimet ndaj Corleones kanë nisur shkaku i një video në rrjetin social TikTok, ku Vali kishte prezantuar para me ngjyrë.

Në videon e publikuar shihet Vali teksa shfaq një shumë prej 500 euro me ngjyrë.

Hetimet ndaj tij mund të zgjerohen pas sekuestrimit të disa kontratave noteriale në lokacionet e bastisura të enjten.

Corleone ndodhet në arrati nga Policia e Kosovës.

Ai ndodhet nën hetime nga Prokuroria Speciale për pastrim të parave, ka thënë policia përmes një deklarate për media të enjten.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit