Web Analytics
BallinaSHOWBIZViolet Kukaj ia kthen të pasmet kamerës dhe duket bombë

Violet Kukaj ia kthen të pasmet kamerës dhe duket bombë

Këngëtarja e muzikës popullore Violet Kukaj, vazhdon të marrë vëmendje me ane të pozave të saj.

Që kur beri ndërhyrë në fytyre, Violeta komentohet gjerë e gjatë në mediat rozë, shkruan InfoKosova.

Së fundi këngëtarja ka befasuar fansat e saj.

Me një trup perfekt për moshën e saj, ajo ka kthyer të pasmet nga kamera dhe duket mjaftë e zjarrtë./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit