Web Analytics

Violeta pas shume telasheve me familjen e ish-burrit, shfaqet joshëse pranë detit

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur kosovare, Violetë Kukaj është ndër këngëtaret më me zë në vend.

Ajo kohëve të fundit krahas muzikës është përfolur shumë edhe për jetën e saj private.

Ndarja nga burri dhe telashet me pasurin e burrit kanë bërë qe Violeta ta nis një luftë të hapur me kunatat e saj.

Madje telashet mes tyre kanë përfunduar në gjykatë.

Mirëpo kjo situatë nuk po e shqetëson aspak Violetën.

Ajo po e shijon këtë verë në maksimum, duke u kënaqur pranë detit.

Violeta ka publikuar disa fotografi ku shfaqet e veshur me fustan të gjatë pranë bregdetit.

Në disponim të mirë dhe me veshje provokuese, Violeta po shkel në pamje. /ORAinfo/

Shiko fotot:

Të FUNDIT