Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Vjehrrit e Sara Hoxhёs i dalin ‘kundёr’ djalit tё tyre pёr nusen? Bën lëmsh rrjetin me veprimin e fundit

Këngëtari Ledri Vula dhe blogerja e njohur Sara Hoxha përflitet se prej muajësh nuk janë më bashkë.

Teksa lartë e poshtë flitet se dyshja janë ndarë, Sara duket se ruan një marrëdhënie të mirë me vjehrrin (Agron Vulaj) dhe vjehrrën( Xheraldina).

Në një kërkim të Afterparty.al në llogarinë e Sarës në Instagram, shohim se ata ndjekin njëri-tjetrin.

Si duket edhe nëse janë ndarë, kjo mund të jetë diçka e përkohëshme, pasi blogerja ndiqet nga vjehrrit në rrjetet sociale.

Kujtojm se Sara dhe Ledri kanë qenë një nga çiftet që e kanë ndarë romancën e tyre me publikun, ata kanë edhe një vajzë Poem Blu Vula, por kohët e fundit çifti nuk janë parë më bashkë.

Madje Sara dhe vajza janë zhvendosur në Gjermani, ku dhe jeton familja e Sarës.

Shiko foton:

Të fundit