Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Vjolet Kukaj ngushton belin, ekspozon gjoksin

Është rikthyer vëmendja mbi paraqitjen e saj të jashtme.

E këtë e beri fal ndërhyrjeve të një pas njëshmë në fytyrën e saj, duke e berë të duket si në të njëzetat, shkruan InfoKosova.

Bëhet fjalë për këngëtaren Vjolët Kukaj.

Ajo ka postuar një foto teksa shihet se kishe ngushtuar belin dhe vëmendje mori gjoksi i saj i zjarrtë./InfoKosova/

Shiko Foton:

Të fundit