Web Analytics

Wow! Fansat bëjnë veprimin e “çmendur” për Romeon dhe Heidin (VIDEO)

Botuar nga: InfoKosova

Romeo dhe Heidi vendosën t’i japin fund romancës së tyre brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”, ama kjo nuk i ndalon fansat e tyre të shpresojnë t’i shohin sërish bashkë dhe t’i mbështesin si një çift.

Ata kanë një përkrahje tejet të madhe nga publiku, të cilën nuk ngurrojnë ta shprehin publikisht.

Adhuruesit e tyre madje i kanë bërë një befasi të madhe duke transmetuar një video të rrugëtimit të tyre në billbordet e Times Square në New York.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by love🤍💙 (@romeoheidi_couple)

Të FUNDIT