Web Analytics

Xhensila Myrtezaj bën daljen e parë në publik pas lajmit se u divorcua nga Bes Kallaku

Botuar nga: InfoKosova

Janë ndarë apo jo Xhensila Myrtezaji dhe Bes Kallaku? Kjo është një dilemë për fansat e çiftit edhe pse të gjitha rrethanat thonë se martesa e tyre ka marrë fundi, por ende nuk ka një regim zyrtar nga ata.

Ndërkohë, Xhensila Myrtezaji ka mbajtur koncertin e parë pas lajmeve të ndarjes, ku është shfaqur me një veshje mjaft provokuese.

Ndryshe nga çfarë prisnin fansat, ajo është shfaqur në super formë dhe ka mbajtur një koncert të flaktë.

Kujtojmë se pak ditë më parë, Xhensila bëri një reagim ndaj akuzave të reperit shqiptar se ajo ka tradhtuar Bes Kallakun.

Këngëtarja u tregua e ashpër në reagimin e saj ku gjithashtu pranoi se është në një moment delikat.

Shiko videon:

 

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT