Web Analytics

Xhuli ndryshon ngjyren e flokve dhe po duket krejt ndryshe

Botuar nga: InfoKosova

Xhuli Nura, po shijon në masë të madhe famën pas daljes nga Big Brother VIP Kosova.

Finalistja e këtij reality show ka marrë vëmendje mjaft të madhe muajve të fundit.

E vetëdijshme për këtë, Xhuli vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi është shfaqur nga salloni i ondulimit.

E rregulluar me shumë stil, Xhuli nuk ka hezituar të ekspozojë trupin e saj.

Duke bërë lëvizje provokuese, Xhuli shfaqur super provokuese. /ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x