Web Analytics

Xhuli Nura tregon aftësitë e saj të shkëlqyera në boks, ndërsa duket atraktive në veshje sportive

Botuar nga: InfoKosova

Modelja shqiptare dhe ish-banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Juliana Nura, nuk po kursen asgjë kur bëhet fjalë për të mbajtur trupin në formë të shkëlqyer.

Juliana, e njohur për bukurinë dhe format e saj, ka treguar se përveç pasionit për modën, ajo është e angazhuar edhe në mbajtjen e një jete aktive dhe të shëndetshme fizike.

Në një video të postuar së fundmi në rrjetet sociale, Juliana shfaqet duke praktikuar boks, një sport që kërkon forcë, përqendrim dhe përkushtim.

Videoja shoqërohet me një mbishkrim motivues: “Asgjë nuk mund të të thyej, a e kupton?”, duke zbuluar mentalitetin e saj fitues dhe qëndrues.

Me goditje të përsosura dhe ndjekje të trajnimit të rregullt, Juliana tregon se është më e motivuar se kurrë dhe trupi i saj fit është rezultat i orëve të shumta që ajo kalon duke ushtruar dhe duke mbajtur një regjim të shëndetshëm.

Ky demonstrim i përkushtimit ndaj fitnesit vjen si pasqyrë e një stili jetese të aktivizuar që ajo ndjek.

Fansat dhe ndjekësit e Julianës kanë pritur me kërshëri videon e saj të fundit, shumë prej tyre kanë shprehur admirim për përkushtimin dhe kanë marrë frymëzim nga motivimi i saj për të punuar për një trup të shëndetshëm dhe energjik.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Juliana Nura (@iamjuliananura)

Të FUNDIT