Web Analytics

Xhulin e kap ‘epshi’, nuk durohet, puth këtë mashkull në publik

Botuar nga: InfoKosova

Juliana Nura dhe Silvester elektrizuan skenën e “Dancing With The Stars”, me valsin e tyre romantik.

Në fund të kërcimit mes tyre u shkëmbyer edhe një puthje që nuk ishte pjesë e performancës por erdhi natyrshëm.

E rëndësishme është që puthja u prit shumë mirë nga juria, të cilët e vlerësuan pozitivisht realizimin e koreografisë.

Juliana Nura: Koreografia e kërkonte dhe e bëra.

Nëse koreografia e kërkon duhet bërë.

Olta Gixhari: Ishte shumë mirë, më pëlqeu.

Paskeni shumë kimi me njëri-tjetrin.

Se zakonisht dëgjojmë që keni pakënaqësi kur ndëroni partnerët.

Valbona Selimllari: Më lirshme nuk ke qenë në asnjë kërcim dhe kjo nuk bën fajtor Dionin.

Me Silvesterin ishe më ndryshe.

Ilir Sahqiri: Meqë kam atë gurin e çmimit të ndërrimit të një çifti, jam gati gati.

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT