Web Analytics

Xhulit të Big Brother i publikohet video ‘sensuale’ me Bleron?

Botuar nga: InfoKosova

Banorja e shumëpërfolur e show- it ‘’Big Brother VIP Kosova’’, Xhuliana Nura duket se si me jetën e saj brenda shtëpisë së Big- ut ashtu edhe me atë jashtë po arrin të bëhet kryefjala e publikut.

Së fundmi në rrjetin social TikTok është duke çarkulluar një video protagoniste e të cilës pretendohet të jetë Xhuli, vajza në video shihet duke kërcyer në skenë afër këngëtarit Blero.

I cili, pos që shihet duke kënduar nuk e le anash as vallëzimin me vajzën e veshur me xhinse të gjata e me bluzë të shkurtër ngjyrë rozë.

Kjo video eshte bere virale duke u shperndare ne rrjete sociale.

Ndryshe, Xhuli eshte shnderruar ne nje nga banoret me te perfolura te shtepise se Big Brother Vip Albania, si brenda saj edhe jashte tek publiku per lojen dhe strategjine qe po ben per te fituar.

Shiko videon:

Të FUNDIT