Zbulohet i dashuri i Beatrix Ramosaj, ai publikon foton së bashku

Është më shumë aktive në jetën private se atë personale.

E nga privatja e Beatrix Ramosaj, siç duket kemi të reja:

“Ajo është në lidhje dashurie”.

I dashuri i saj është nga Prishtina, një bloger që quhet Erris Veliu.

Errisi në Instagram në profil ka hedhur foton ku shihet bashkë me këngëtaren, derisa ai është pa rroba në pjesën e sipërme të trupit dhe tatuazhet që ka e identifikojnë më lehtë.

Urime çiftit.