Web Analytics

Zbulohet identiteti i djalit që shoqërohet Egli Tako

Botuar nga: InfoKosova

Egli Tako i dha fund lidhjes me Olsi Bylykun pak kohë më parë.

Ditën e sotme Iconstyle ka shkrepur një foto të Eglit në pishina e shoqëruar nga një djalë.

Është zbuluar nga rrjetet sociale se djali në fjalë është instruktori i palestrës të Eglit dhe quhet Mario Olldashi.

Egli ka publikuar herë pas herë foto me të.

E ku i dihet ndoshta tani më ka nisur një romancë mes tyre.

Shiko foton:

Të FUNDIT