Web Analytics

Zbulohet, ja kush është ish e dashura e Bardhit

Botuar nga: InfoKosova

Bardhi ka qenë njëri nder personat me të komentuar kohëve të fundit.

Lidhja e tij me Saren dhe dalja e tij nga BBVA, ka qene një situatë nga e cila Bardhi është komentuar tash e tri ditë vazhdimisht, shkruan InfoKosova.

Brenda BBVA, Bardhi u lidh me banoren tjetër e cila u përjashtua para një jave, Sara Gjordeni.

Duket se familja e Bardhit ishin kundër duke bërë disa deklarata menaxheri i Bardhit, i cili ngriti dyshime.

Brenda BBVA, Sara u komentua për lidhjet e saj, ku edhe ish banori Endrik Beba u bë pjesë e formatit që dikur ishte ish i dashuri i Sares.

Madje edhe Silvi ishte ai i cili ishte komentuar se dikur ka qenë ishi i Sare.

Por ndryshe nga Sara, për Bardhin nuk u përfol ose të dal edhe një fotografi më ish-at e tij.

Përveç një deklarate që vet Bardhi kishte thënë vite më parë në emisionin “Zemër Luana”, duke treguar emrin e ish te dashurës së tij, e cila tha se quhej Liberta, shkruan InfoKosova.

Megjithatë, Liberta mbetet si fytyrë misterioze, pasi nuk ka dal asnjë fotografi e saj me Bardhin./InfoKosova/

Të FUNDIT