Web Analytics

Zbulohet, kjo banore e BBVK-së dikur ishte e fejuar me djalin e këngëtares Gili

Botuar nga: InfoKosova

Santiana, banorja e zëshme e “BBVK”, sonte kishte një përplasje të ashpër me Edona James.

Ajo e ka ngritir zërin ndaj banores së preferuar nga publiku, duke e provokuar dukshëm.

Por, a e dini kush është Santiana dhe për çka është përfolur më parë në median rozë.

Santiana, ishte e fejuar dikur me Robert Beranin, djalin e Gilit./kosovarja

Shiko fotot:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT