Web Analytics

Zbulohet se kur do të publikohet intervista e shumëpritur me Bleron

Botuar nga: InfoKosova

Blero dhe Afrona Dika janë rikthyer në vëmendje të publikut e shtypit rozë.

Kjo pasi blogerja ka ftuar në emisionin e saj “The Talk” ish-bashkëshortin, me të cilin u nda dy vite më parë.

Ata kanë folur për herë të parë për ndarjen e tyre duke treguar arsyet që çuan deri aty.

Ky emision do të jetë i ndarë në dy episode: I pari do të jetë më 31 maj, kurse i dyti më 3 qershor.

Në klipin e shkurtër, ata thonë se ia kanë borxh publikut që të thonë të vërtetën.

Shiko videon:

Të FUNDIT