Web Analytics
E diel, 4 Qershor, 2023

Zbulohet sozia e Olta Gixharit, do iu lë pa fjalë ngjashmëria mes tyre

Kemi dëgjuar shpesh përgjatë viteve që çdo njëri nga ne ka 7 të ngjashëm në Tokë.

Nëse secili prej nesh është akoma në kërkim të sozisë së tij, atë të Olta Gixharit e kemi gjetur tashmë.

Bëhet fjalë për artisten dhe moderatorn nga Ekuadori, Carolina Jaume, e cila duket fiks si kolegia e saj shqiptare Olta Gixhari.

Caroline është një personazh mjaft i njohur në Euador, ajo ëhstë 37-vjeçe dhe është nënë e 3 fëmijëve.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Soy El Mejor💥 (@tcsoyelmejor)

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu