Web Analytics

Zgjidhet femra më tërheqëse në planet

Botuar nga: InfoKosova

Paige Spiranac është shpallur nga revista “Maxim” si femra më tërheqëse në botë, për vitin 2022.

Golfistja amerikane tha: “Për mua, të jesh tërheqëse do të thotë të kesh vetëbesim dhe të ndihesh mirë me veten”.

Spiranac është shumë e famshme në rrjetet sociale.

Në Instagram, ajo ka rreth 3,5 milionë ndjekës.

Shiko Fotot:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT