Web Analytics

Zhaklina i reagon deklaratës së Luizit dhe shumë keq madje

Botuar nga: InfoKosova

Ditën e djeshme, teksa ishte i ftuar në “Big Brother VIP”, Luiz Ejllit iu dha mundësia për të komentuar situatat e banorëve.

Këngëtari si fillim u ndal te ndjesia e të qenit opinionist.

Ai tha se Arbri i ka treguar që është një pozicion i vështirë, ndërsa për Zhaklinën u shpreh se komentet e saj nuk i kanë pëlqyer.

Ndërsa pak më parë, një reagim ka ardhur nga Zhaklina.

Ajo ka bërë një postim ironizues për Luizin, ku shkruan:

“Si i quajmë në shqip, ata që paguhen për të bërë një punë që s’dinë t’bëjnë?

1. Te paaftë

2. Bythlëpirës

3. Investim i gabuar”.

Shiko foton:

Të FUNDIT