Web Analytics

Zonjë e vërtetë, kjo është vjehrra e Labinot Gashit

Moderatori Labinot Gashi është një nga më të dashurit e publikut shqiptar.

Siç dihet ai është i martuar me blogeren, Qendresa Bajrami, e cila është mjaftë shumë e ndjekur në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo na ka prezantuar me nënën e saj, vjehrrën e Gashit.

Një zonjë e vërtetë dhe mjaftë në top formë teksa bukurinë duket se Qendresa e ka marr nga e ëma./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika