Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

“Zot , ami edhe një parë sy” shkruan komentuesi pas këtyre 5 fotove të Majlinda Zekës

Bukuroshja e njohur Majlinda Zeka para pak orësh ka publikuar një set fotografik me aromë vere.

Ajo në ‘Instagramin’ e saj postoj disa foto ku njëra prej komentuesve shprehet se “O zot ami edhe nipar sy” , duke kuptuar se sa e bukur është Majlinda.

Zeka duket e kuruar dhe e bukur në këto fotografi, ku grumbulloj edhe shumë komente të tjera pozitive.

Ajo është shume aktive ne mediat sociale, duke ndarë momente të rëndësishme për të, shkruan “Kosovarja”.

Shiko fotot dhe komentin:

Të fundit