Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

A e keni ditur se Azemi i Big Brother është ushtari që ‘çmendte’ vajzat në TikTok? (Video)

Azem Gagica është djaloshi që u bë pjesë e Big Brother Vip Kosova dhe po merrë vëmendje të madhe me bukurine e tij fizike.

Por, pikërisht për pamjen e jashtme ai është pëlqyer në masë të madhe edhe në rrjetin social TikTok.

Ai ishte i njohur me videot e tij në këtë rrjet sidomos me uniformën ushtarake.

Ndërsa nuk kanë munguar mijëra pëlqime e komente nga vajzat që ju pelqente Azemi./InfoKosova/

Shiko videon:

Të fundit