Web Analytics

A e keni ditur se edhe Blerando falet në shtëpinë e Big Brother? Del videoja që tregon gjithçka!

Botuar nga: InfoKosova

Formati “Big Brother VIP” në gjuhën shqipe ka shënuar gjithsej katër sezone, dy në Shqipëri si dhe dy në Kosovë.

Duke u bazuar në këto katër sezone, Big Brother VIP Kosova 2 po shënon më së shumti banorë praktikues të fesë.

Këtë edicion, Monika është deklaruar se kryen ritet e fesë myslimane edhe brenda shtëpisë më të famshme.

Gjithashtu, edhe Shqipja ka deklaruar se i përmbahet disa parime të fesë edhe brenda shtëpisë.

Por, se është praktikues i fesë edhe Blerando nuk u bë e ditur për shikuesit e këtij formati deri më sot kur Santiana zbuloi një gjë të tillë.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT