Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

A e keni ditur se Jonida Vokshi ishte pjesë e videpklipit të këtij këngëtari të njohur shqiptar?

Një nga këngët tona të preferuara nga repertori i Pirro Çakos mbetet “Xhulit”.

Është një nga ato këngë që nuk të mërzitet kurrë e që të emocionon sa herë e dëgjon.

Por a e dinit se kjo është edhe kënga e preferuar e moderatores Jonida Vokshi? Dhe ajo ka një arsye të fortë për këtë.

Në një insta story ajo ka postuar një video në makinë duke dëgjuar këngën, në klipin e së cilës ka qenë protagoniste.

Për ju që nuk e mbani mend pasi atëherë Jonida ka qenë shumë e vogël po ua risjellim edhe njëherë.

Shiko videon:

Të fundit