Web Analytics
Ballina Etiketimet Jonida Vokshi

Etiketim: Jonida Vokshi

Kështu duket Jonida Vokshi pa pikë grimi

Jonida Vokshi ka kthyer format e saj trupore menjhëherë pas lindjes së fëmijës. Mirëpo përpos trupit ajo po kujdeset shumë mirë edhe për fytyrën. Dje ajo...

Kaq atraktive nuk e kemi parë qysh moti Jonida Vokshin

Jonida Vokshi njihet për bukurinë dhe thjeshtësinë e saj që e tegon në secilën foto që sjell. Së fundmi ka shpërndarë shumë fotografi së bashku...

Jonida sjell foton e ëmbël të Besnikut me vajzën në krahë

Jonida dhe Vokshi njihen për rolet e tyre në serialin ''O sa mirë''. Ata janë martuar së bashku dhe janë edhe prindër të një vajze...

Jonida Vokshi poston foton më të ëmbël në krahët e Besnikut

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë ndër çiftet më të pëlqyera të estradës. Ata së fundmi janë bërë edhe prindër, ku shpesh sjellin imazhe të...

Jonida Vokshi prezanton për herë të parë vëllain, të gjithë pyesin...

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Jonida Vokshi ka prezantuar për herë të parë vëllain e saj. Arsye është bërë ditëlindja e tij dhe nuk...

Kaq shumë është rritur vajza e Jonidës e Besnikut

Moderatorja e njohur i ka kushtuar një postim të ëmbël vajzës me rastin e 8-mujorit të lindjes. Vogëlushja e moderatores së njohur Jonida Vokshi dhe...

Jonida Vokshi ka publikuar një imazh nga adoleshenca, ja si dukej

Moderatorja e njohur ka postuar foto nga koha kur ishte e re. Aktorja dhe moderatorja e njohur, Jonida Vokshi sot ka ndarë  në Instagram një...

Jonida Vokshi sjellë imazhin më të këndshëm me vajzën

Aktorja ka publikuar një fotografi me vajzën e saj. Jonida Vokshi ka postuar një imazh duke përqafuar vajzën. “Faleminderit Zot”, ka shkruar në fotografinë që ka...

Ja cila është pjesa më e ‘tmerrshme’ në dasmën e Jonida...

Prezantuesja e njohur shqiptare, Jonida Vokshi, ka ndarë me publikun “5 datat” më të rëndësishme të jetës së saj. Përballë Liberta Spahiut, moderatorja flet për...

Kjo është fjala e parë që nuk e prisnin ta thonë...

Si të gjitha mamatë, edhe moderatorja Jonida Vokshi është përpjekur t’i mësojë fjalën e parë të voglës së saj 7 muajshe, Emit. Sigurisht po si...

LAJMET MË TË LEXUARA