Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

Shtatzënë për herë të tretë? Jonida Vokshi habit me reagimin!

Një postim i fundit në rrjetet sociale nga Jonida Vokshi ka sjellë shumë spekulime mes ndjekësve të saj, pasi një prej tyre ka ngritur pyetjen e mundshme të shtatzënisë së saj për herë të tretë.

Ndërsa reagimi i shpejtë i Jonidës ka sjellë një surprizë të vogël, ai gjithashtu ka shtuar misterin për ndjekësit.

“Qyqjaaa” ka qenë reagimi i saj, duke lënë vend për interpretime dhe komente të ndryshme nga ndjekësit.

Ky moment ka bërë që ndjekësit të shkëputen në spekulime për mundësinë e një shtatzënie të re për Jonidën.

Megjithatë, deri më tani, këngëtarja nuk ka bërë ndonjë deklaratë zyrtare në lidhje me këtë çështje.

Në të kaluarën, Jonida ka treguar se është nënë e një vajze dhe një djali të vogël, duke e bërë pyetjen e shtatzënisë së mundshme për herë të tretë më të interesante për ndjekësit e saj.

Shiko foton:

Screenshot

Të fundit