Web Analytics

Burri i tha Jonidës ta pranoj gabimin, veprimi i saj me valixhe në det bëhet viral

Është bërë viral një veprim i Jonida Vokshit në rrjetet sociale.

Moderatorja e njohur ka bërë publik një veprim në saj si përgjigje ndaj kërkesës së burrit që të pranoi gabimin.

Veprimi i saj humoristik ka bërë me lot shumë artistë dhe fansa që kanë komentuar në mënyra të ndryshme veprimin e Jonidës

Derisa nuk munguan edhe pelqimet e shumta ne kete postim./Indeksonline/

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial)

Nga rubrika