Web Analytics

‘Ku shkon kështu ti?’, burri e ‘qorton’ publikisht Jonidën pse është veshur shumë hapur

Botuar nga: InfoKosova

Jonida Vokshi është një nga modertoret dhe aktoret më të mira në vend.

Ajo është e martuar me aktorin nga Kosova, Besnikun ku shpesh sjellin imazhe krah njëri tjetrit.

Së fundm Jonida ka publikuar disa foto të ëmbla me Besnikun por vëmendje mori me përshkrimin.

‘U deshtëm pataj më tha: Ku shkon kështu cu..ak ti?’ sigurisht e thënë me humor.

Ato morën komente e pëlqime të shumta nga ndjekësit e tyre./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT