Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Habit Jonida, thotë se kjo aktore e njohur është dado e djalit të saj!

Në një moment emocionues në emisionin “E diell”“Top Channel”, Monika Lubonja ndan historinë e jetës dhe karrierës së saj.

Në mes të bisedës, ajo u përball me një surprizë të papritur, kur disa nga miqtë e saj, përfshirë edhe Jonida Vokshin, e uruan në një mesazh video.

Jonida, duke shprehur admirimin dhe dashurinë për Monikën, thotë: “Moj Monika moj vajze, çfarë bën aty kur ke një detyrë të rëndësishme për të bërë, ja ku erdhe momenti që të marrin vesh të gjithë se Monika është dadoja e djalit tim”.

Mirëpo, reagimi i Monikës ishte i papritur, duke iu përgjigjur Jonidës në një mënyrë të ndryshme: “Ti e di që edhe për ty jam një mamë, por mbaje premtimin të vijë të bëhem jo vetëm babysitter i djalit por edhe i burrit tënd”.

Kjo shfaqje e ndjenjave të thella dhe humorit tregon marrëdhënien e ngushtë midis tyre, duke sjellë një moment të paharrueshëm në këtë emision të ndjekur me shumë interes nga publiku.

Të fundit