Web Analytics

A e keni ditur se ky bukurosh dikur ka qenë i dashuri i Dea Mishel?

Botuar nga: InfoKosova

Big Brother VIP Albania është kthyer në një nga formatet më të dashura për publikun shqiptarë anë e mbanë botës.

Sontë po mbahet finalja e madhe e këtij spektakli që mbajti në ethe e në emocione të mëdha për ditë e nëtë të tëra publikun shqiptar, shkruan InfoKosova.

Luizi, Efi, Dea dhe Kristi ishin 4 finalistët e këtij edicioni, ndërsa Dea Mishel u eleminua e para.

Dea Mishel ka pasur nje lidhje dashurie për të cilën ka folur edhe brenda shtëpisë së BBVA, ajo ka qenë në një lidhje me Isli Muca. /InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT