Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
29.8 C
Pristina

InfoKosova

U martua në fshehtësi, del foto e parë e Ardian Bujupit me gruan e tij

Ndonëse është përpjekur ta mbajë diskrete marrëdhënien e tij, Ardian Bujupi duket se po del dita ditës zbuluar. Fjolla, vajza...

Olta publikon fotografinë e rrallë dhe më të bukur të mashkullit që ia mori zemrën përgjithmonë

Olta Gixhari është një personazh shumë i përfolur në publik. Aktorja u bë akoma më e famshme pas pjesëmarrjes së...

Pasi humbi shumë kilogramë, Blerona shfaqet në këtë veshje provokuese

Blerona Zeqiri, është njëra nga prezantueset më të komentuara të momentit. Që në fëmijërinë e hershme, ajo ka nisur këtë...

Mimoza Shkodres nuk ja mbanë stoli të pasmet

Këngëtarja Mimoza Shkodra ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor, ama është mjaftë e angazhuar...

Donaldi me Borën, Romeo me Elvanën…

Seriali “Love Bugs” do të vijë së shpejti në Shqipëri i shqipëruar dhe i përshtatur me emrin “Tenxherja Kapakun”. Në...

Nusja po i kërkon bukë Mihrijes, ja çfarë i thotë ajo

Një video të publikuar nga Tringa, shihet se nuse e vjehërr po shëtisin rrugëve të Prishtinës. Mes shumë bisedave mes...
spot_imgspot_img

Ndodh e papritura, mbulohet Kiara Tito, gruaja e Luiz Ejllit

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun. Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës...

Pak kohë pasi u bë nënë e dy fëmijëve, Tuna tani sapo dha lajmin e madh

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo së fundmi është përfolur nga ndarja me...

Engji shkon në dasmë e veshur me fustan të kuq, ia mori vëmendjen edhe nuses

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit. Ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin e...

Arbana i nxjerr mesazhet ndjekëses dhe nuk ia lë mangët

Arbana ka postuar së fundmi në InstaStory disa foto ku tregonte look-un e saj në dasmën ku ishte e...

Dafina dhe Dj Geek i dhanë lamtumirën e fundit njëri-tjetrit publikisht

Ndarja e Dafina Zeqirit dhe Dj Geek, ishte mjaftë e komentuar ditët e fundit. Edhe pse ndanë rrugët në jetën...

Pas kaq kohe të gjatë, lajmërohet Fjolla Morina dhe qenka në super-formë

Pas një kohe të gjatë që nuk ishte mirë me shëndet, Fjolla Morina duket se e ka marrë veten. Ajo...