Web Analytics

Dafina dhe Dj Geek i dhanë lamtumirën e fundit njëri-tjetrit publikisht

Nga: InfoKosova

Ndarja e Dafina Zeqirit dhe Dj Geek, ishte mjaftë e komentuar ditët e fundit.

Edhe pse ndanë rrugët në jetën sentimentale, ish-çifti shihej çdo ditë për arsyeje punë.

Por këto takime nuk do të ndodhin më.

Përmes një postimi Dj Geek, lajmëroi ndjekësit se nga sot ai nuk do të jetë pjesë e ekipës së Dafinës.

Këtu keni postimin e plotë:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT