Web Analytics

Olta publikon fotografinë e rrallë dhe më të bukur të mashkullit që ia mori zemrën përgjithmonë

Olta Gixhari është një personazh shumë i përfolur në publik.

Aktorja u bë akoma më e famshme pas pjesëmarrjes së saj në Big Brother VIP Albania.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar fotografinë më të bukur të djalit të saj, Amarit./orainfo/

Shiko foton:

Nga rubrika