Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
23.7 C
Pristina

“A je e virgjër?”, Jori Delli i kthen përgjigjen epike fansave

Jori Delli fitoi zemrën e publikut që në ditët e para kur ajo u bë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP 2”.

Madje jo vetëm publiku e donte atë, por edhe banorët që i kishte kundërshtarë në rrugëtimin e saj në BB VIP.

Tani që reality show ka përfunduar, modelja e njohur po merret me projekte të ndryshme. Nga postimet në rrjetet sociale, ajo ka lënë të kuptohet se do të jetë pjesë e ndonjë videoklipi të Noizy-t.

Nga ana tjetër, Jori për të qenë sa më pranë fansave të saj, ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim me ta. Ajo ka lënë kutinë e pyetjeve në “Instastory”, ku ndjekësit kanë qenë kuriozë për shumë gjëra.

“A je e virgjër”, e ka pyetur dikush.

Modelja ka bërë sikur nuk e ka kuptuar pyetjen dhe i ka kthyer një përgjigje epike.

“Jo, jam ujor”, shkruan Jori, duke treguar shenjën e saj të horoskopit.

Shiko postimin:

Nga rubrika