Web Analytics
BallinaSHOWBIZA ju kujtohet Pranvera e “Bon Bon”-it? Nuk do besoni si duket...

A ju kujtohet Pranvera e “Bon Bon”-it? Nuk do besoni si duket sot

Pranvera Behrami-Breznica, është gazetarja dhe prezantuesja e njohur kosovare, me të cilen publiku u njohë përmes “RTV 21”.

Një herë e një kohë, ajo e prezantonte emisionin e pasdites “Bon Bon”.

Ndersa gjëja e parë që bintë në sy ishte sharmi e ëmbëlsia e saj.

Kanë kaluar vite që kur Pranvera e ka braktisur ekranin, por vetë ka mbetur po ajo e dikurshmja.

E bukur dhe e çiltër ne secilen paraqitje.

Gazetarja, prej vitesh është e angazhuar në “Radio Kfor”.

Ndersa tashme eshte e martuar dhe eshte bere nene./Kosovarja.

Shiko fotot si duket tani:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit