Web Analytics

Kiara publikon videon e papritur të Luizit, shikoni si ‘hyn’ brenda lodrës së vajzës së tyre

Botuar nga: InfoKosova

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli shumë shpejt do ta marrin epitetin prindër.

Kiara është në ditët e fundit të shtatzënisë dhe ata do të bëhen me një vajzë.

Dyshja po sjellin momente të shumta nga përgatitja për bebin e tyre, që nga veshja deri tek lodrat.

Kiara ka publikuar një video të Luizit ku luan me lodrën e vajzës./InfoKosova/

Shiko videon:

Të FUNDIT